Nawet jeśli jakiś producent od lat działa na rynku, ma stałe grono klientów, a do tego jeszcze co chwilę pojawiają się nowi, to i tak cały czas próbuje zaoferować im coś nowego, coś co spełni ich oczekiwania i jednocześnie sprawi, że w ogóle nie będą się oni rozglądali za propozycjami konkurencji. Nic więc dziwnego, że co chwilę na rynek wypuszczane są nowe produkty, które mają przyciągnąć uwagę miłośników dobrych dźwięków, tak aby mogli się oni swobodnie cieszyć ulubioną muzyką. Jednak zanim rzucimy się do wymiany starego sprzętu na nowy, zawsze warto się upewnić, co jest nam oferowane i czy te zmiany faktycznie będą odpowiadały naszym oczekiwaniom, czy może jednak wolimy poczekać czy za jakiś czas nie pojawi się jednak coś lepszego?

Porównujmy oferty

Jeżeli widzimy, że producent naszego sprzętu wypuścił coś nowego na rynek, to z pewnością powinniśmy sprawdzić, na ile nowa oferta jest lepsza od tej, którą my już mamy. Obecnie firma Hegel wypuściła wzmacniacz, który oferuje nam lepszą jakość wbudowanego przetwornika cyfrowo – analogowego. Dzięki temu, możemy być pewni, że jakość dźwięku, który będzie do nas docierał będzie znacznie wyższa, a to z kolei będzie oznaczało, że brzmienie dźwięków, które będziemy mogli usłyszeć będzie na wyższym poziomie. Warto podkreślić, że podobnie jak poprzednie modele tej firmy, również ten ma menu, które będziemy mogli zaktualizować przez internet, korzystając z ekranowego menu.

Ważną informacją może być ta, że wszystkie wejścia są indywidualnie konfigurowane, a więc będziemy mogli go wykorzystać przy naszych zestawie kina domowego. Co także poprawi jego brzmienie i sprawi, że uda nam się znacznie więcej z tych dźwięków wyciągnąć.

Co jeszcze oferują nam nowości?

Patrząc na to, co jeszcze proponuje nam firma Hegel w swoim nowym sprzęcie, to warto zwrócić uwagę na to, że mamy tutaj możliwości indywidualnego ustawienia głośności. Sami decydujemy na jakim maksymalnym poziomie ma ona być zarówno dla głośników, jak i dla słuchawek. No i co ważne, możemy także zakupić specjalny pilot do zdalnego sterowania, co również sprawi, że korzystanie z takiego sprzętu będzie znacznie wygodniejsze. Możliwości jest tutaj naprawdę sporo, a to wszystko oznacza, że im więcej tych parametrów poznamy, im lepiej będziemy potrafili powiedzieć, czym się one różnią względem starszych propozycji, tym łatwiej będzie nam powiedzieć, czy warto nasz sprzęt wymienić na nowszy model, czy może lepiej poczekać na coś jeszcze nowszego? Producenci sprzętu audio dobrze wiedzą, że ich klienci co chwilę poszukują nowych rozwiązań, które będą im oferowały jeszcze wyższą jakość dźwięku i nowe funkcje.

Dlatego też, co chwilę możemy się spotkać z ciekawymi propozycjami na rynku sprzętu audio.

Laura

By Laura